فروشگاه آنلاین قطعات دستگاه های CNC و اتوماسیون صنعتی سی ان سی یدک

از آنجا که علم و فن آوروی در جهان روز به روز رو به افزایش است و تکنولوژی در تمامی بخش ها از جمله صنعت پیشرفت های چشم گیری داشته است در همین راستا اطلاعات و محصولات صنعتی به سرعت در حال تحولات بزرگی قرار دارند که اینترنت نقش بزرگی در اطلاع رسانی و معرفی جدیدترین و بروز ترین این محصولات را برعهده دارد . جای خالی یک فروشگاه آنلاین حرفه ای در حوزه قطعات صنعتی و CNC برای دوستداران صنعت کشور عزیزمان  و تمامی کسانی که در این حوزه فعالیت میکنند حس می شد. به دنبال این نیاز سی ان سی یدک تاسیس شد. یک مجموعه کامل از تمامی قطعات و لوازم ماشین های CNC ریز و درشت ، زمان و پول خود را بیهوده هدر ندهید ما همراه درکنارتان هستیم .

 

در سی ان سی یدک تمام قطعات الکترونیک، قطعات مکانیک و لوازم بروز رسانی یک ماشین روباتیک و یا CNC را می توانید به صورت آنلاین خرید کنید. همچنین سی ان سی یدک ارایه دهنده خدمات و تعمیرات سروو موتور ، اینورتر ، کنترلر ، اسپیندل موتور و … نیز می باشد . در سی ان سی یدک می توانید انواع آموزش های الکترونیک، آموزش مکانیک و آموزش ساخت و مدلسازی را مطالعه کنید. تمام قطعات الکترونیکی مانند برد کنترلر ، برد آردینو ، سنسور القایی ، انواع ماژول های دلتا ، پی ال سی و اچ ام آی و… را می توانید پیدا کنید. در بخش قطعات مکانیک نیز می توانید انواع قطعات حرکت خطی و انتقال نیرو را خرید کنید. سی ان سی یدک با ارایه خدماتی مثل تضمین بازگشت 48 ساعته کالا و ارسال سریع سفارشات به سراسر ایران توانسته است به اولین فروشگاه آنلاین لوازم سی ان سی درایران تبدیل شود.

 تیم سی ان سی یدک

سی ان سی یدک از زمانی که شما تصمیم به ساخت یک دستگاه دارید تا زمان تست دستگاه همواره در کنار شما و راهنمای شماست تا تجربه ی یک خرید خوب اینترنتی رو به شما هدیه بده.